Strona wygasła! mamfirme.pl

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze mamfirme.pl, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Zabiegi modelujące na ciało


 

 

To procedury zabiegowe ułatwiające wyszczuplanie, modelowanie i ujędrnianie kobiecej sylwetki.

Zabiegi prowadzone systematycznie, połączone z odpowiednią dietą, suplementacją i umiarkowanym wysiłkiem fizycznym, prowadzą do zaskakujących rezultatów. Zmniejszają obwody, rzeźbią i modelują sylwetkę, likwidują cellulit; powraca sprężystość i młodzieńczy wygląd.

 

 

 

Thermalipoliza ciała RF

Najskuteczniejsza w przypadku:

*cellulitu

*otyłości

*braku jędrności skóry ciała

* blizn i rozstępów

Radio Frequency:

To nowoczesna aparatura generująca fale radiowe, dzięki której dostarczane jest ciepło do głębokich warstw skóry. Podczas zabiegu następuje wzrost temperatury skóry i ciała o 5-7oC do 45oC.

Podgrzane włókna kolagenowe ulegają przebudowie i odnawiają swoją strukturę. Podwyższona temp. stymuluje również fibroblasty (komórki skóry) do produkcji białek: kolagenu i elastyny, powodując zwiększenie napięcia i elastyczności skóry (efekt liftingu w przypadku zwiotczałych powłok brzusznych).

Poza tym przełomowa technologia Radio Frequency oparta jest na selektywnej termo indukcji, dzięki temu tłuszcz ulega lipolizie (rozpadowi) nie niszcząc przy tym otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych.

Dzięki wyjątkowym możliwościom tego urządzenia w trakcie serii zabiegowych uzyskujemy:

redukcję zaawansowanego cellulituskuteczną redukcję tkanki tłuszczowej (wyszczuplanie i modelowanie ciała)ujędrnianie ciała (np. likwidacja zwiotczeń: powłok brzusznych, pośladków, wewnętrznych stron ramion czy ud)zmniejszenie blizn i rozstępów

Badania przeprowadzane na setkach pacjentów przez czołowe europejskie szpitale uniwersyteckie udowodniły wysoką skuteczność fal radiowych.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny a po jego zastosowaniu czujemy się odprężeni i zrelaksowani.

Przeciwwskazania:

*epilepsja

*rozrusznik serca

*metalowe implanty

*choroba nowotworowa

*ciąża i okres karmienia piersią

*infekcje z towarzyszącą podwyższoną temperaturą ponad 37oC

CENA : 95 zł

 

 

         MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKA

 

Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą metodą. Odciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.

 

Bańki chińskie są specjalną odmianą baniek próżniowych, tworzonych z gumy. Tworzywo sztuczne pozwala na przystawienie ich w prawie w każdym miejscu, bez względu na kształt powierzchni. Masażysta indywidualnie ustala stopnia zassania bańki, przez co zabieg jest bezbolesny, masaż dostosowywany jest do indywidualnego progu odczucia bólu.

Sposób wykonania masażu zależy od wielkości baniek - duże stawia się na stawach i powierzchniach silnie umięśnionych, a mniejsze w punktach bardziej wrażliwych. Masuje się głównie plecy, a jeśli jest to masaż kosmetyczny (antycellulitowy), to masażowi podlegają także pośladki, uda i ramiona. Na ciało nakładany jest olejek i ciepłymi dłońmi masujemy ciało, po to by ułatwić przesuwanie bańki po skórze, bez powodowania bólu. Drugi krok to przyssanie gumowych baniek. Kolejny krok to przesuwanie zassanej chińskiej bańki po ciele - ruchy koliste.

Masaż bańką chińską profilaktycznie powinien być stosowany przynajmniej 1 raz w tygodniu. Dzięki regularnemu korzystaniu z tego rodzaju masażu można się cieszyć dobrym zdrowiem przez lata. Następuje mobilizacja sił odpornościowych organizmu, poprawia się cyrkulacja krwi i limfy, masaż działa leczniczo m.in. na schorzenia stawów, bólów mięśniowych oraz wszelkich infekcji czy stanów zapalnych. Znakomicie usuwa wszelkie blokady energetyczne. Przynosi ulgę i ukojenie w przypadku różnych dolegliwości poprzez energetyzowanie i rozgrzanie odpowiednich punktów ciała. Przystawiając bańkę w określonym punkcie ciała, wyrównuje się poziom energii w miejscach chorych. Najczęściej są to napięte mięśnie bądź bolące stawy. Masaż doskonale uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Masaż bańka chińską można stosować również w kosmetyce, a dokładnie podczas kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Bańka chińska pobudza krążenie krwi, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieograniczoną moc w kuracji antycellulitowej. Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Masaż nie jest przeznaczony dla osób wrażliwych.

Zabieg składa się z masażu manualnego połączonego ze specjalnymi technikami masażu bańką chińską.

CENA 45 ZŁ  czas 30 min

 

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

 

Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym.

Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego, masażu limfatycznego i akupresury jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksując i regenerując całe ciało i umysł. Zastosowanie wyjątkowego ciepła kamieni poprawia krążenie i metabolizm, oczyszcza organizm z toksyn.

Masaż stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry, ułatwia jej oddychanie, pomaga w walce z cellulitem, łączy w sobie oddziaływania termoterapii i aromaterapii.

Ciało masujemy specjalnymi wyselekcjonowanymi kamieniami bazaltowymi, które poprzez wieloletnia naturalną obróbkę falami morskimi są używane do celów terapeutycznych.

Do masażu całego ciała potrzebnych jest zestaw około 40-50 kamieni o różnym kształcie i wielkości. Dużą pojemność cieplna pozwala przekazać ciepło głęboko w głąb tkanek

W wyniku oddziaływania odruchowego dochodzi do podniesienia temperatury okolic masowanych i wtórnego rozszerzenia naczyń krwionośnych. Reakcja ta wpływa tym samym na ogólne rozluźnienie . Odpowiedni nastrój, zastosowanie olejków eterycznych oraz odpowiednio dobrana muzyka wpływa kojąco na pacjenta, hamując działanie stresorów.

 

Wskazania do masażu gorącymi kamieniami:

· stany wyczerpania psychofizycznego

· nadmierny stres

· wzmożone napięcie mięśniowe

· ból pochodzenia mięśniowo-powięziowego

· zaburzenia czynnościowe narządów wewnętrznych

· nadciśnienie tętnicze

· stany przeciążeniowe

· brak energii życiowej

Cele masażu:

· ogólne rozluźnienie

· duże przekrwienie miejscowe i ogólne

· podniesienie podstawowej przemiany materii

· ogólne oczyszczenie organizmu

· zwiększenie procesów wymiany tkankowej

· podniesienie progu odczuwania bólu

Cena masażu całego ciała 95 zł   czas 90 min